Kim jesteśmy

Adres naszej strony internetowej to: https://polfixit.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Formularze kontaktowe

Jeśli zgłosisz urządzenie do naprawy Twoje dane są używane do realizacji zamówienia naprawy serwisowej, kontaktu, oraz realizacji przez firmę kurierską transportu paczek. Czas przechowywania jest nieokreślony. Dane nie są wykorzystywane w celach marketingowych

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę.

Te witryny mogą zbierać informację o tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Z kim dzielimy się danymi

Strona htttps://polfixit.pl/ jest monitorowana przez Google Analitcs. Politykę prywatności Google dostępna jest tutaj.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto użytkownika albo dodałeś komentarze w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych osobistych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości twoich danych osobistych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Twoje dane kontaktowe

W przypadku pytań dotyczących w kwestiach związanych z prywatnością należy dzwonić pod nr. 791 779 363 lub zgłosić sprawę na adres mailowy biuro@polfixit.pl

Informacje dodatkowe

Jak chronimy twoje dane?

Podjeliśmy działania szyfrowania połączenia z naszą witryną poprzez certyfikat SSL

Jakie mamy obowiązujące procedury w przypadku naruszenia prywatności danych

Krok 1. Określenie, jakie zdarzenia mogą stanowić naruszenia ochrony danych osobowych, przy uwzględnieniu specyfiki danego administratora (na podstawie definicji naruszenia ochrony danych).

Krok 2. Sposób reagowania na naruszenia przez pracowników, którzy je ujawnili. Powinien się tu znaleźć:

obowiązek niezwłocznego poinformowania o zdarzeniu osoby nadzorującej (powinien to być inspektor ochrony danych),

obowiązek pozostawienia miejsca zdarzenia w stanie nienaruszonym do czasu przybycia inspektora ochrony danych.

Krok 3. Obowiązki inspektora ochrony danych związane z dokumentowaniem okoliczności naruszenia, tj.:

sporządzenie notatki z przeprowadzonych oględzin miejsca zdarzenia,
sporządzenie kopii obrazu wyświetlonego na ekranie monitora komputera związanego z naruszeniem,
sporządzenie kopii zapisów rejestrów systemu informatycznego służącego do przetwarzania danych lub zapisów konfiguracji technicznych środków zabezpieczeń systemu,
odebranie pisemnych wyjaśnień od osoby, która ujawniła naruszenie.

Krok 4. Obowiązek niezwłocznego przedstawienia zebranych materiałów administratorowi danych, który z pomocą inspektora ochrony danych, w terminie i na podstawie przesłanek określonych w ogólnym rozporządzeniu o ochronie danych powinien ocenić, czy zaistniałe naruszenie podlega obowiązkowi zgłoszenia organowi nadzorczemu

Krok 5. Obowiązek przedstawienia administratorowi przez inspektora ochrony danych skutków naruszenia oraz środków i działań mających zaradzić naruszeniu, a także, jeżeli to konieczne, mających zminimalizować negatywne skutki naruszenia.

Krok 6. Jeżeli istnieje taki obowiązek – sporządzenie zgłoszenia do organu nadzorczego oraz zamieszczeniu informacji naruszeniu na stronie ww lub BIP jednostki.

Krok 7. Udokumentowanie skutków oraz podjętych środków i działań, o których mowa w pkt 5.

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Realizacja strony: Polfixit.pl | Polityka prywatności

Do góry